Krásný den dámy :-)
Jak půlku věcí při stěhování vyhodit, čtvrtinu odstěhovat k rodičům a nezapomenout si do Prahy hlavně lodičky!
Poslední rok a půl si kupuji pouze lodičky *heart* Jsem přece dáma, vypadají výborně, hodí se na obchodní schůzky, zapůsobí na muže a pokud je ten dotyčný i přes mých 10cm navíc vyšší než já, tak má téměř vyhráno. No to jsem zase trochu jinde *smile*
Při stěhování vyhodíte opravdu spoustu věcí, protože jste si jich třeba rok a půl vůbec nevšímali, tak je vlastně nepotřebujete ;-) A "co když se to jednou bude hodit" nepraktikuji, takže šlo hodně věcí do popelnice :-D Čtvrtinu jsem zabalila do krabic s nápisem " k našim", no jo ti měli radost, že se jim dcerunka zase roztáhne po bytě. Nevadí, návrat ztracené dcery, taky dobrý *coffee*







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...