Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Soutěže a vnitřní pravidla

Znáte to, soutěžíte a najednou vyhrajete. Napíšete sponzorovi zprávu a teď to přijde...   Soutěž má podmínky jako každá jiná. Sledujete pořádající, sponzora, dáte like a okomentujete. Někdy máte omezené množství komentářů, někdy neomezené. Avšak při odpovědi si říkáte - proč jako tohle nenapsali do podmínek? Pak se v odpovědi dozvídáte, že... 1) musíte si zaplatit poštovné 2) musíte si to vyzvednout xxx kilometrů daleko. Což nikde nepíšou. Neberu v potaz poukazy na řasy, nehty atd... 3) musíte si objednat produkty za 2000 - 5000 korun. Kdo má v dnešní době 5000 korun jen tak? A poukaz trvá jen 10 dní?   Masakr. Myslím, že toto je docela důležité upozornění, když soutěží vesměs samoživitelky. Ještě ty, které jen tak tak vychází s penězi...   Ale fakt by to mělo být v podmínkách. Když už to pořádají.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články