Na https://www.instagram.com/p/BqzWX0Zjfx6JS3ijd5qR7BCelvd-6CHX3xPEss0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=yiv8su0n8ts5 právě běží soutěž o dámskou/pánskou kosmetiku *heart*
Na Nový rok bude soutěž o věci do porodnice :) Takže pokud znáte někoho, kdo bude příští rok rodit, bude to ideální jako dárek.
Na instastories jsou i otázky, kam můžete vkládat i nápady či přání, o jaké soutěže máte zájem :)
Soutěže budou každé 3 měsíce... Děláme je 2, takže budou i častěji, jenom ode mě budou takhle často... *heart*
Jinak... Když navážeme spolupráci, tak si můžeme někoho přizvat na spolupráci... Ale to je zatím pouze ve hvězdách :) Nicméně... Máme v záloze i dobrou kartářku... Kdo tomu věří, toho můžeme potěšit spoluprácí a soutěží s ní... ;)
A proč není soutěž častěji - důvodem je, že soutěže pořádáme sami a jde to jen od nás... Zatím tedy...







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...