Včera jsem začala číst a před chvílí jsem dočetla
krásnou knihu mé oblíbené spisovatelky
Táni Keleové Vasilkové - Tři sestry.
Nejstarší Věra je učitelka, má 20.tiletou dceru Liv a manžela,
hezké vztahy, je spokojená se svým životem.
Druhá sestra se jmenuje Lucie, má dva malé syny,
ale manžela bručouna, lenivého a občas vzteklého muže,
který ji s ničím nepomůže a jejich manželství se ocitne v krizi.
Nejmladší Ema žije sama, nemá partnera ani děti,
ale o to více se věnuje mamince,
na kterou její starší sestry již nemají mnoho času.
Tři sestry, které vyrůstaly s rodiči v hezké a harmonické rodině,
se vzájemně hodně odcizily a přesto,
že ony i maminka bydlí v jednom městě (asi Bratislava),
skoro se nevídají.
A to trápí právě jejich maminku, která je již 10 let vdova.
Rodina se schází asi jen 5x do roka,
když mají sestry a maminka narozeniny a na Vánoce.
Maminka se na sklonku svého života rozhodne,
že holky stmelí,
a tak jim společně odkáže dům na vesnici po jejích rodičích.
A jak to vše dopadne?
To si již přečtěte samy. Vaše Hudlenka
Když jsem neposlouchala
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...