Další českou autorkou, kterou jsem objevila v naší knihovně je Jarmila Pospíšová.
Jedním dechem jsem od ní přečetla knihu Slepá bába.

Zkušená advokátka Tereza Horynová má za sebou více než dvacetiletou praxi
a zdá se jí, že lidé ji už nemají čím překvapit.
Má dobrou pověst, žije klidný život, její soukromí je spořádané,
nemá s nikým problémy, žádné konflikty.
Až do jednoho obyčejného pátečního dne…
Kdosi ji začne sledovat, časem přibydou i výhrůžky a tlak se stupňuje.
Tereza se začíná bát.
O co jde, komu vadí natolik, že vynakládá úsilí, aby ji zastrašil?
A proč? Váhá, jestli se má obrátit na policii, nechce se jí do toho.
Začne být podezíravá vůči lidem ve svém okolí a její dosavadní pevný
svět je rozleptáván strachem a nedůvěrou...
To už si ale, milí čtenáři, přečtěte sami,
Hudlenka
Když jsem neposlouchala
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...