Dneska jsem dočetla úžasnou knihu ze série Sedm sester od Lucindy Ripley.
Díl 4. se jmenuje Sestra s perlou a je to skvělá sága.
Snad nejlepší ze všech dílů, co jsem zatím přečetla.
Na luxusní sídlo Atlantida na soukromém poloostrově ženevského jezera se sjíždí
z různých koutů světa šest mladých žen, které přivedla domů smutná událost:
smrt jejich adoptivního otce. Každá ze sester dostává jako dědictví i dopis s údaji,
podle nichž může najít svou biologickou rodinu.
CeCe D’Appliese měla vždycky pocit, že nezapadá mezi své krásné a nadané sestry.
Po smrti milovaného otce se v jejím životě začíná všechno hroutit jako kostky
domina. A tak se CeCe, vybavená otcovým dopisem s několika málo informacemi
ke svému původu, vydává do Austrálie.
V městečku Broome na mořském pobřeží i v rudé pustině rozpáleného vnitrozemí
se pokouší zjistit, co může mít společného s jednou z prvních australských
podnikatelek Kitty Mercerovou, zámožnou obchodnicí s perlami.
Příběh dcery skotského duchovního, která o sto let dříve spojila navždy svůj život
s tímto divokým a drsným kontinentem, se tak proplétá s CeCeiným hledáním
vlastní identity a místa v životě… a stejně jako u Kitty i osudové lásky.
Sestra s perlou je čtvrtým dílem rodinné ságy Sedm sester.
Ságu plnou romantiky, vášní, záhad, srdcervoucích milostných dramat a nádherných
scenérií lze číst i jednotlivě.
Příběh dalších sester najdete v dalších dílech ságy Sestra Luny a Sestra Slunce.
Vřele doporučuji.
Hudlenka








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...