Knihu Pod lampou není vždy tma naspala moje oblíbená česká
spisovatelka Alena Jakoubková.
Kniha vyšla jako třetí v sérii Klára a Gábina.
(Předchozí dily se jmenovaly Zmizení perníkové princezny a Přišla třetí blondýna).
Na malém městě, jako jsou Vlčice, ví skoro každý, kde se co šustne, ale sestry,
dvojčata Klára a Gábina, to vědí do puntíku.
A strašně rády do všeho strkají nos, což nelibě nese soukromé očko David Holzman,
který si v nedalekém okresním městě založil výnosnou detektivní kancelář.
Zatímco Gábina chystá svatbu s fešným advokátem, Klára se ve vzpomínkách
vrací k dávno zemřelému manželovi, a ačkoli se schází s místním gynekologem,
každý den se vydává ke kostelíku a na hřbitov, kde je její manžel pochovaný.
Tam si všimne cizího muže, který klečí u hřbitovní zdi…
Co tam pohledává? A proč se sem tak často vrací?
Zvědavé sestry zaujme i nález fotografického alba, které někdo
zapomněl v Gábinině kavárně.
Ve Vlčicích se zkrátka pořád něco děje a sestry s tím mají spoustu práce…
Hezky a svižně napsaná kniha, na jeden den čtení.
Hudlenka








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...