Dnes ráno jsem dočetla historickou knihu od americké autorky
Georgie Hunterové s názvem Měli jsme štěstí.
Román je psaný podle skutečné
události, o to více je drsný a smutný.
Hrdiny románu žene kupředu silná vůle PŘEŽÍT!!!
..vždy existuje naděje.
Historický román podle skutečného příběhu.
Píše se rok 1939 a členové rodiny Kurcových se snaží vést normální život.
Stíny války však zahalují i jejich město, a tak jsou nuceni rozprchnout
se do různých koutů světa.
Dramatický útěk ze země, pracovní lágry i každodenní skrývání židovské identity
– to vše Kurcovy čeká. I v beznadějných situacích však existuje něco silnějšího
než nacistický teror: nezdolná vůle přežít a znovu se setkat s milovanou rodinou,
až všechny tyto hrůzy skončí.
Ještě teď mě mrazí po těle, když píšu tento příspěvek ...
Hudlenka
Když jsem neposlouchala
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...