Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

RECENZE KNIHY - Máma

Knihu Máma napsala moje oblíbená československá

spisovatelka Táňa Keleová-Vasilková.

Helga dělala vždycky všechno s plným nasazením.

Toužila být dobrou manželkou, mámou i babičkou.

Podařilo se jí to.

Rodině vytvořila bezpečný přístav naplněný láskou a pochopením.

A i když syn a dcera jsou už dávno dospělí a mají své rodiny,

nic se na tom nezměnilo.

Pořád je ochotná pomoct, vyslechnout si každého, poradit.

Nečekala za to přehnaný vděk, ale nepočítala ani s chladem a kritikou…

Jak to zvládne?

Helgu a Oldu jsem si během psaní velmi oblíbila.

Jsou pro mě vzorem.

Manželský pár, který ani po desítkách let nezapomíná na lásku.

A tak by to přece mělo být.

Svět by byl okamžitě krásnější.

Moje milé čtenářky, přeji vám příjemné čtení a děkuji za vaši přízeň a podporu.

Táňa Keleová-Vasilková

 

(Tolik ke knize od její autorky :-) )

Hudlenka

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články