Knihu Máma napsala moje oblíbená československá
spisovatelka Táňa Keleová-Vasilková.
Helga dělala vždycky všechno s plným nasazením.
Toužila být dobrou manželkou, mámou i babičkou.
Podařilo se jí to.
Rodině vytvořila bezpečný přístav naplněný láskou a pochopením.
A i když syn a dcera jsou už dávno dospělí a mají své rodiny,
nic se na tom nezměnilo.
Pořád je ochotná pomoct, vyslechnout si každého, poradit.
Nečekala za to přehnaný vděk, ale nepočítala ani s chladem a kritikou…
Jak to zvládne?
Helgu a Oldu jsem si během psaní velmi oblíbila.
Jsou pro mě vzorem.
Manželský pár, který ani po desítkách let nezapomíná na lásku.
A tak by to přece mělo být.
Svět by byl okamžitě krásnější.
Moje milé čtenářky, přeji vám příjemné čtení a děkuji za vaši přízeň a podporu.
Táňa Keleová-Vasilková
(Tolik ke knize od její autorky :-) )
Hudlenka
Když jsem neposlouchala
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...