Dneska jsem dočetla další drsnou knihu s názvem Konec léta.
Strhující krimidrama z pera oceňovaného švédského bestselleristy
Anderse de la Motte.
Za soumraku na konci léta roku 1983 prolezl pětiletý Billy Nilsson dírou v plotě
ze zahrady do kukuřičného pole – a nevrátil se domů.
V poli našli jen jednu jeho botu. Modrou...
Příbuzní, policie i sousedé po něm několik dní marně pátrali.
Příběh ze zapadlé jihošvédské vesnice obletěl celou zemi, zdevastoval rodinu
Nilssonových a po čase se na něj zapomnělo.
A pak, dvacet let poté, potká Billyho starší sestra Veronica na skupinové terapii
ve Stockholmu mladíka, který začne vyprávět o svém zmizelém kamarádovi.
O tom, jak si s ním hrál v zahradě. O skrýších, které důvěrně znala i Veronica…
a které měly zůstat neodhaleny.
Stejně jako pravda o tom, co se stalo onoho horkého večera.
Hudlenka
Když jsem neposlouchala
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...