Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Recenze knihy - Konec léta

Dneska jsem dočetla další drsnou knihu s názvem Konec léta. 

Strhující krimidrama z pera oceňovaného švédského bestselleristy

Anderse de la Motte.

 

Za soumraku na konci léta roku 1983 prolezl pětiletý Billy Nilsson dírou v plotě

ze zahrady do kukuřičného pole – a nevrátil se domů.

V poli našli jen jednu jeho botu. Modrou...

Příbuzní, policie i sousedé po něm několik dní marně pátrali.

Příběh ze zapadlé jihošvédské vesnice obletěl celou zemi, zdevastoval rodinu

Nilssonových a po čase se na něj zapomnělo.

A pak, dvacet let poté, potká Billyho starší sestra Veronica na skupinové terapii

ve Stockholmu mladíka, který začne vyprávět o svém zmizelém kamarádovi.

O tom, jak si s ním hrál v zahradě. O skrýších, které důvěrně znala i Veronica…

a které měly zůstat neodhaleny.

Stejně jako pravda o tom, co se stalo onoho horkého večera.

Hudlenka    

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články