Další knížku, kterou tu mám vypůjčenou od klamarádky Jarky,
napsala Kateřina Hejlová a jmenuje se Fimbul.
Knihu vydalo nakladatelství JaS v roce 2011 a obsahuje 190 stránek.
Obálka nemastná, neslaná, nic neříkající, ale kniha dobrá :-)
Zhoubná tříletá zima Fimbul zahalí Prahu a zbytek Evropy bělostným hábitem.
Po slunci je veta, měsíc dávno zmizel za šedou oponou mraků.
Zbyl jen mráz.
V ulicích, lidských tvářích, srdcích.
Mladý pár Eva a Petr, ve snaze vzkřísit lásku,
která jako by zamrzala spolu s Vltavou, se vydávají do chaty v horách,
kde prožili první intimní chvíle.
Čím více se však propadají do moci přírody s celou její symbolikou,
tím více si začínají uvědomovat, že zabloudili.
Ztrácí se v čase i prostoru a jejich putování za láskou
se mění v boj o přežití…
více o autorce a její tvorbě najdete zde:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kate%C5%99ina_Hejlov%C3%A1#Bibliografie
Hudlenka







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...