Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Recenze knihy - Fimbul

 

Další knížku, kterou tu mám vypůjčenou od klamarádky Jarky,

napsala Kateřina Hejlová a jmenuje se Fimbul.

Knihu vydalo nakladatelství JaS v roce 2011 a obsahuje 190 stránek. 

Obálka nemastná, neslaná, nic neříkající, ale kniha dobrá :-)

Zhoubná tříletá zima Fimbul zahalí Prahu a zbytek Evropy bělostným hábitem.

Po slunci je veta, měsíc dávno zmizel za šedou oponou mraků.

Zbyl jen mráz.

V ulicích, lidských tvářích, srdcích.

Mladý pár Eva a Petr, ve snaze vzkřísit lásku,

která jako by zamrzala spolu s Vltavou, se vydávají do chaty v horách,

kde prožili první intimní chvíle.

Čím více se však propadají do moci přírody s celou její symbolikou,

tím více si začínají uvědomovat, že zabloudili.

Ztrácí se v čase i prostoru a jejich putování za láskou

se mění v boj o přežití…

více o autorce a její tvorbě najdete zde: 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Kate%C5%99ina_Hejlov%C3%A1#Bibliografie  

Hudlenka

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články