Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Příběhy ze života 3

Dám Vám sem jeden pravdivý příběh.  Žila, byla jednou strašně šikovná holka. Uměla se krásně postarat o domácnost, všechno jí šlo... Nastoupila do práce, tam se zaučovala pomaleji než ostatní. Ale šlo jí to! Nakonec jí vyhodili, protože nesplnila zatím normu (ale už se k tomu blížila). No a proč to vlastně píšu... Tak nějak přemýšlím, jak v dnešní době se dá udržet práce, když je člověk pomalý, pomaleji se zaučuje a neumí vlastně nic... Ani nemá nic do začátku, takže vlastně podnikání nepřipadá v úvahu. Možná si říkáte, že může jít uklízet... Za to nic moc není ale... Mimo jiné... Většina, co pracuje a vydělává, tak po zaplacení poplatků jim nezbývá ani to minimum, co by jim mělo zbývat (ale to jsem odbočila). Kam s takovým člověkem? Jasně  může mít štěstí na práci, kde mu dají další šanci v prodloužené smlouvě. Ale řekněme si upřímně - to udělá jen málokdo.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články