Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Přežili jsme, ani nevíme jak, ale žijeme

Najednou si uvědomíte, co je a není důležité. Nebudu dávat fotky, je to pořád hodně osobní. Děkujeme všem za podporu a účast.  Pár sekund a je vše jinak. Ve středu jsem byla se žáky v ZOO, která už není. Ani psí útulek, ani penzion pro seniory. Co se píše, ano - píšou, ale nežijí tady.  Dopadli jsme hodně špatně, ale jsou na tom i hůř.  Nejhorší pro mě je, že se pojišťovny chovají jak hyeny.. Ale nechci být zlá.   To je ale rok!! Jsme bez auta, asi i domu. A poslední , co ptřebujeme jsou novináři a jejich komentáře. při vší úctě. A že se rojí. Děkujeme Bohu,že žijeme - a to  nejsem věřící.    Potřebujeme klid, abychom se nadechli a šli dál. všem, co s námi soucítíte děkujeme, i to naše fotbalové vítězství v neděli má pro nás veliký význam.   P.S. v sobotu mě srazilo na polní cestě auto - jak z blbýho filmu, vezla jsem guláš pro zachranáře do Mikulčic, Borec odjel, Guláš ani já  jsme to nedali.   Díky, konečně jde internet  

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články