Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Pracovní nasazení či prokletí

To jsem si takhle hledala práci. Po pár zkušenostech jsem se rozhodla vrátit do své bývalé práce. Není to tak dávno, měsíc zpátky. Šla jsem si to vyřídit, papíry jsem dostala k doktorovi. Vlastně k doktorům. Chtěla jsem tam volat v druhé polovině měsíce... Šla jsem si zvýšit rodičovský příspěvek, přišel mi papír, že to mám ok. Vlastně to jsem věděla od úřednice i to, že maximálně musím nastoupit v srpnu do práce. Po pár dnech se nařídila karanténa. Napsali všem na firemní email, že lékařské prohlídky se posouvají vzhledem k situaci. V pátek jsem chtěla volat, jestli se to vztahuje i na mě. Bohužel jsem zaspala (v pátek jsou tam krátce). Odpoledne psali mail, že omezí provoz (zase všem). Ok, říkám si - v pondělí musím zavolat do práce co a jak. Volali mi první, že omezují výrobu a tím pádem mi prodlužují nástup... A ozvou se. Nicméně místo pro mě mají.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články