Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Pondělník čtenářek II.

"Někdy se prostě jenom potřebujete natáhnout na gauč a pár let si číst..." Moje milé ženy-čtenářky,tento týden začíná ošklivě a to nejen proto,že je zase pondělí,ale navíc se k tomu přidal déšť a zima. Tohle počasí krásně vybízí k nicnedělání. Bohužel jako pracující většina i já sem se musela donutit dneska vylézt z postele (na výhružky našeho psa,jinak budu uklízet) a při venčení jsem bledla závistí při pomyšlení,že někteří z nás pracují z domu (nebo nemají psa) a nemusí moknout v pondělním ránu. Při ranní sprše už mě napadaly úvahy typu,že se na dnešek hodím marod v práci a budu si celý den lebedit na gauči s knížkou a přitom se cpát dobrotama (a už ve dvanáct si naliju sklenku vína,ha!). Víkend je holt krátkej *smile* a občas si žádá prodloužení. Nakonec mě zachvátil smysl pro povinnost a já se vypravila do práce. Jak jste na tom vy v tak ošklivém pondělním dni? A kde si nejraději čtete a sníte? Budu čekat na Vaše odpovědi a možná i inspiraci :)  Přeji Vám krásný týden plný energie! *heart* P.S. Tu skleničku vína si dám večer!   

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články