Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Ordinace v přerůžovělé zahradě?

Každé úterý a čtvrtek s oblibou sleduji Ordinaci v růžové zahradě, je to už takový můj rituál. Dokonce jsem se přistihla, že si podle Ordinace lépe pamatuji dny - včera Ordinace šla, dnes nejde, takže je středa, zítra jde, takže je čtvrtek...:) Poslední dobou se mi ale zdají díly občas už až moc sci-fi nebo jak bych to nazvala. Předvídatelné "náhody", nesmyslné zápletky, až se málem člověk bojí, co dalšího scénáristé naservírují, Kateřina, která mi přijde těhotná už asi 14.měsíc a stále porod v nedohlednu, nekonečně zapletená zápletka napadené Andrey a násilníka (?) Zdeňka.... Je to jenom můj pocit nebo vám to také tak přijde? Co vy na to, milovnice tohoto nekonečného seriálu?Je Ordinace v růžové zahradě poslední dobou až moc růžová? Nebo je to vlastně úplně jedno, protože ji stejně sledovat nepřestaneme?

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články