Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Naše karanténa

Trochu přiblížím náš život v karanténě. Nebudu teď mluvit o nákupu, venčení psa atd... To každý dělá automaticky. Naše hlavní náplň kromě jídla je večer zasednout k TV. Malej miluje Hobita, pána prstenů a MasterChefa. :-*  Přes den mi tu jede motorka, odrážedlo či milion autíček.  Zasedne sám od sebe ke knížce a ukazuje, co je v ní. Většinou k těm dětským, úměrně jeho věku (2 roky). Občas si prohlíží mojí oblíbenou Michael Jackson - moonwalk. :-D Pak si třeba vytáhne omalovánky vodou, tak hlídám, přinesu štětec a vodu. Je to super odreagování i pro mě. Odpoledne, když spí, přidám se i já.  Ze mě si dělá dráhu pro autíčka :-D i ze sebe. Hlavně, že ho to baví. Nakonec si povídáme, koukneme na tlapkovou patrolu a já kouknu, jestli jsem pro něj něco nevyhrála.  Jo a taky u nás frčí najdi mě pod gaučem.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články