Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Náramky

Musím se přiznat, že jsem zkoušela dělat sobě náramek a viděl to známý a chtěl taky. Konečně ho mám hotový. Během pár minut. Poslala jsem mu fotku a líbil se. Líbil se natolik, že to poslal své kamarádce a ta chtěla udělat 2 :-D Tak jsem dostala objednávku, objednala si světle fialové a mint. Ty jsem musela objednat. Když to přišlo, poslala jsem mu fotky korálků, aby jí to přeposlal. Chtěla k mint černou. Tu jsem doma neměla, tak jsem dneska nabruslila u nás do korálků a koupila černé. Vybírala jsem je cca 20 minut. No a proč? Nevzala jsem si tamty sebou a neodhadnu velikosti :-D ale nakonec jsem to tak nějak dala a jsou stejně velké *heart* Takže večer budu dělat náramky, už mám na to všechno 8-) Či jestli to stihnu teď přes odpoledne, co bude malej spát. Ikdyž s tím nepočítám. Musím ještě udělat jinou práci (tu už mám téměř hotovou), nadepsat obálku, zabalit a poslat *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články