Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Můj milý deníčku 4 - loni touhle dobou :)

Dnes to nejsou úplně pěkné vzpomínky, ale dneska už je vlastně všechno OK, tak proč si nevzpomenout i na to špatné? člověk si pak o něco víc váži toho, co má teď. Nebo snad ne? Dejte vědět, jeslti si také zapisujete i to negativní :)

Když se mluví o věku, říkám kamarádkám - máte pravdu, je to jen číslo :) jen občas překvapí, a když pozitivně, tak je to fajn. Já o něm tedy začala minulý čtvrtek pochybovat. Na rozvičce před tančením mi při absolutně jednoduchém cviku přeskočilo v koleni. Vypadá to jen na natažené vazy, bohudíky, ale i tak to pár týdnů rekonvalescence dá :( Takže můžu říct, že můj Bollywood nebude ... Tak napřesrok. Bude od dětí, jestli na tom zapracují. Jsou to šikulky, ale času je málo. Minulou lekci jsem musela vynechat, tak uvidíme :) Zamrzí, ale jsou horší věci, aspoň teď můžu komandovat rodinku z gauče :)

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články