Pod zuby se podepisuju. Už zase. Zuby jsou n ás věčné téma. Však jsem kvůli tomu koupila předloni do rodiny sonický kartáček :) lepší investici jsem asi nikdy neudělala. Hlavně u dětí je znát, že je problémů míň.
Učím techniku, dozoruju, připomínám - a pak mi naše milá paní zubařka řekla, že jako teda super, ale že by i u toho staršího (syn měl v té době 10) přece jenom kontrolovala dodočišťování ručně, že to ty děti ještě tak neumí. A to byla poslední kapka :) Od té doby se jen dospravují kazíky na mléčných zubech, co byly odpředtím a nové nejsou :) Taky jsem to vždycky považovala za drahou zbytečnost, ale někomu holt zdravé zuby nejsou dány, no .) Třeba můj táta si zuby čistí tak možná jednou denně tak půl minuty a nic - pořád bílé, pořád zdravé. Ať žije matka příroda :) Ale co se dá dělat.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...