Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Když se zavřou dveře, dostanu se zpátky oknem...

To by mohlo být jedno z mých životních hesel... Stálo mne to hodně "škrecení ega", protože jsem přece hrdá žena.  Ale ... někdy je třeba ohnout s pokorou záda... a říct jen : Děkuji.    Takže jsem využila jednu z dárcovských platforem a s pokorným "Děkuji", pouštím do světa.      Je to jen dílčí krok, za měsíc se uvidí.  Předcházelo počítání, kopírování, žádání, telefonáty, a ještě neuběhl ani den od spuštění sbírky.... Nicméně už teď brousím kolem truhlářství, listuji virtuální Ikeou.  Srovnávám ve srovnávačích.  Dokonce jsem si pořídila i talisman.   Vím, že máme co jíst, vím, že nemáme dluhy, a že nám zdraví víceméně slouží. A jsem za to nesmírně vděčná.  Ale děti rostou jako z vody, a zaslouží si to nejlepší. Pokud se mi tedy nabídlo toto řešení, bylo by škoda nezkusit chytit štěstí "za pačesy".      PS: růžovou by určitě Daniel nechtěl...     

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články