Naším městem protéká řeka Střela, většinou je to klidná voda,
ale někdy je opravdu jako neřízená střela.
Chodíme rádi na procházky, a tak jednou za čas sejdeme i dolů k řece,
kde jak říkám, kontrolujeme stav hladiny vody.
V tento zimní den, jaký vidíte na horním snímku,
bylo hodně sněhu, který roztával a voda se zvedla tak,
že lávky byly téměř nebezpečné.
.
Měli jsme tehdy na hlídání pejska Buddyho,
kterého jsme brali s sebou, a on se rozhlédl vlevo,
jestli někdo nepluje,
potom napravo, asi jestli něco nejede :-)
a nakonec lávku přešel a ještě čekal,
zda nás nebude muset tahat z vody :-)







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...