Znáte to taky?
Máte nějaký sen, plán, něco pro co se nadchnete a chcete to dělat,
naučit se, pro to abyste se ve svém životě posunuli zase o krůček dál….
Víte přesně, co chcete, jasně se tam někde v tom splněném bodě už vidíte.
Začnete si zjišťovat informace, co pro to musíte udělat
nebo už je dokonce víte a víte přesně, co dělat máte.
ALE!
Tohle proklaté slůvko vás spolu s vašimi strachy a obavami brzdí
a vaše hlava začne vymýšlet důvody, proč ne a proč to nejde.
V téhle chvíli si vybavte slova písně od skupiny
Mirai: Když nemůžeš, tak přidej víc!!!
A hned je člověku lépe, nechce se vzdát jen tak lehce.
Refrénem téhle písně se často i řídí můj skoro 83. letý otec.
A když může on, tak proč ne i my mladší???
Držím nám všem palce, abychom si plnily své touhy a cíle
a šli jen dopředu a nikdy ne zpátky.
Hudlenka
Když jsem neposlouchala
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...