Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

JEN SI TAK PŘEMÝŠLÍM


      Dobrý večer všem.*heart*
Jsem dnes vzhůru už od půl 4 a musím, říct, že  i když je to čím dál těžší, vstát, být krásná, milá a svižná*smile* tak přes to všechno, mají ta časná rána, něco do sebe. Život není zrovna lehký. Znám spoustu mnohem krásnèjších žen, znám spoustu chytřejších lidí.  Mám spoustu charakterových vlastností, které by se daly vylepšit. Mám neustále hromadu nedodělané práce...L...íbilo by se mi jíst ještě zdravěji..... Život zkrátka není o ideálních podmínkách, skutečnostech a dostatku času. A i když je úžasné o ideálech snít a snažit se jim přibližovat, je třeba mít na paměti, že  udeál bude vždy jako slunce za obzorem. Možná se někdy ohřejeme v jeho paprscích, užijeme si nádherné červánky, zatímco nám zase zmizí za obzorem... Můžeme chtít stále víc a nebo se můžeme zastavit a uźívat si to, co máme. Krásný zbytek víkendu všem*heart**heart**heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články