Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jednou to bude dobré

Asi každý si občas někdy něco nechal poslat z ciziny. Nejde mi o cizí eshopy, které posílají balíčky doporučeně. Jde o ty typy eshopů - AliExpress, wish, joom... Asi to znáte sami - ať už nakupujete přes aplikaci nebo web. Vyhledáte si produkt (možná i více produktů), dáte do košíku a zaplatíte. Až potud je vše dobré. Nebudu vás tady upozorňovat  že si to musíte pečlivě přečíst a kouknout na parametry. Dobré je také se kouknout na recenze... Přijde vám email  že přijali objednávku  obchodník to odeslal. Čekáte v průměru měsíc (ikdyž se mi už stalo, že nepřišel balíček a přišel až po půl roce. Konečně se dočtete, že balíček je už v Praze na letišti.  A tady začíná občas kámen úrazu - doručení. Většinu hodnotných věcí vám doručí... Ale občas to tak úplně není. Dám vám příklady, co jsem měla já.  1 - pošťačka zvoní, vy to zvednete a nikdo vám neodpoví... Tady bych uvedla, že já bydlím v místě, kde na vás zvoní jehovisti, čórkaři a jim podobní. Takže vás ani nenapadne, že to je pošťačka.  2 - narve vám balíček do schránky. Jednou mi tam narvala koule na stromeček. Ty byly malý, nic se jim nestalo. Naštěstí.  3 - dá vám ho do kočárku... Tady to vás naštve... Vyvstává otázka - jak může vědět, že je váš? Jasně, bydlí tu staří lidé. Ale co když se někdo přistěhoval?  4 - nedá vám lístek do schránky a v aplikaci se dozvíte, že to odeslali zpátky... V tom lepším případě, že to už dávno leží na poště... A tady se občas stává, že balík se ztratí.  Určitě se najde i plno dalších věcí...

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články