Tak jsem vám tak o víkendu přemýšlela*psss* Začalo to docela nevinně,napadlo mě téma na nový článek- několik článků a to na téma jak nás ženy vidí a vnímají muži. Sestavila jsem si několik otázek a první várku jsem "vychrlila" na Zdeňka. Je to fakt miláček a tak ani příliš neprotestoval. Jeho odpovědi mě snad ani nepřekvapily, ale zato jsem začala víc přemýšlet o sobě a o vztahu a lásce tak všeobecně.
Každý vztah je hlavně o vůli a chuti poznávat toho druhého Objevovat, co mu dělá radost, co se mu líbí...Co v něm vzbuzuje pocity štěstí a radosti. A každý trvalý a spokojený vztah je o každodenním umèní a snaze dávat malé radosti. Malé důvody, aby vás miloval. Pro někoho jsou důležitě vyžehlené košile. Pro někoho s láskou naservírované jídlo. Pro někoho je to opakování slov " mám tě rád", "miluji tě". Někdo miluje pocit, že se má kam a ke komu vracet . Každý jsme trochu jiný a dobrodružství je v tom, tuto různorodost objevovat. Je krásně, když jsou v tom chtění dva a umí si vzájemně, každý den, dát jeden malý důvod k lásce*heart*







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...