Dneska jsme si plánovali tradiční prvomájový výlet na hrad Gutštejn,
večer jsme vyndali z mrazáku 3 špekáčky a byli jsme domluvení,
že po polévce vyrazíme. A buřty budou místo oběda.
Ovšem člověk míní a život mění... od rána byla zima a zataženo.
Co chvíli se spustil déšť, na výlet to prostě nebylo.
V kožených bundách bychom zmrzli a zimní jsem již vyprala a uklidila.
A tak jsem si dnes užila den se třemi Karly.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...