Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jak jste strávili 1- máj?

Dneska jsme si plánovali tradiční prvomájový výlet na hrad Gutštejn,

večer jsme vyndali z mrazáku 3 špekáčky a byli jsme domluvení,

že po polévce vyrazíme. A buřty budou místo oběda.

Ovšem člověk míní a život mění... od rána byla zima a zataženo.

Co chvíli se spustil déšť, na výlet to prostě nebylo.

V kožených bundách bychom zmrzli a zimní jsem již vyprala a uklidila.

A tak jsem si dnes užila den se třemi Karly.

Místo svého klasického rádia Impuls jsem si na PC pustila

dopoledne Karla Gotta a jeho staré hity,

po obědě Karla Černocha a po zbytek dne poslouchám Karla Zicha,

z těch tří Karlů mého nej...

S jejich muzikou jsem pracovala, háčkovala, a dělala všechny potřebné věci.

 

A jaký den jste měli vy?

Hudlenka

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články