Z mého sešitu - 18.9.1981
Tato báseň je stará 41 let, neskutečné :-)
Dnes je tomu právě 19 let,
co poprvé spoatřila jsem svět.
Když jsem se tenkrát narodila,
už jsem Tě tajně milovala.
Věděla jsem, že kus života za sebou máš
a že i Ty na mě někde čekáš.
Nebylo to marné čekání,
když teď se k nám láska naklání.
Byla to milá dětská léta,
kdy poznávala jsem světlo světa.
Na svých cestách životem jsem poznala mnoho lidí,
a přesto jsem věděla, že ten pravý mi stejně chybí.
Až jednou... když byly Liberecké výstavní trhy,
přišel jsi Ty, má lásko, můj drahý!
Přišel jsi Ty a vzbudil jsi ve mě dosud nepoznané pocity lásky a touhy
a můj život je najednou krásnější a dlouhý.
(Opět věnováno Míšovi, mé tehdejší velké první opravdové lásce).
Kde je mu dneska asi konec? Netuším...
Hudlenka
Když jsem neposlouchala
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...