Co jsem ještě objevila ve svém více než 40 let starém sešitě
- sbírce citátů,. básniček a rozumů?
Rozbor o lásce - šest chytrých pánů debatovalo o lásce a toto jsou jejich názory:
Lékař - láska je nemoc, při které patří oba do postele.
Inženýr - láska je provoz, který jde, když stoji.
Zpěvák - láska je duo, při kterém snadno vznikne trio.
Obchodník - láska je obchod, do kterého se vráží více než vydá.
Důstojník - láska je bitva, která se vyhrává šavlí v posteli.
Právník - láska je proces, při kterém podlehnou všechny strany a přijdou si na své.
Platilo to před 40. lety a platí asi stále :-)







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...