Jmenuji se Pepa
Přijde žena na sociálku pro podporu a s sebou si přivede patnáct dětí.
Vejdou do kanceláře a žena zavelí: „Pepo, sednout!“ A všechny děti se posadí. Úřednice chvíli kouká vyjeveně, pak se osmělí a zeptá, jak se děti jmenují, aby si je zapsala. „To je jednoduché, kluci jsou všichni Josef a holky Josefina.“ „Opravdu?“ „Ano, hrozně to zjednodušuje život. Ráno zavelím ‚Pepo, vstávat!‘ a všechny vstanou. Pak zavelím ‚Pepo, jídlo!‘ a všechny se nasnídají a tak to jde celý den.“ „No co když potřebujete zavolat na jedno konkrétní dítě?“
„Pak ho zavolám podle příjmení.“
Inseminátor
Vychází inseminátor z kravína.
Najednou se na kravíně rozletí vrata a vyběhne kráva:
˝A pusinka na rozloučenou nebude?"
A přidám ještě jeden kreslený







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...