Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dva + jeden na únor

Jmenuji se Pepa

     

Přijde žena na sociálku pro podporu a s sebou si přivede patnáct dětí.

Vejdou do kanceláře a žena zavelí: „Pepo, sednout!“ A všechny děti se posadí. Úřednice chvíli kouká vyjeveně, pak se osmělí a zeptá, jak se děti jmenují, aby si je zapsala. „To je jednoduché, kluci jsou všichni Josef a holky Josefina.“ „Opravdu?“ „Ano, hrozně to zjednodušuje život. Ráno zavelím ‚Pepo, vstávat!‘ a všechny vstanou. Pak zavelím ‚Pepo, jídlo!‘ a všechny se nasnídají a tak to jde celý den.“ „No co když potřebujete zavolat na jedno konkrétní dítě?“

„Pak ho zavolám podle příjmení.“

 

Inseminátor

Vychází inseminátor z kravína.

Najednou se na kravíně rozletí vrata a vyběhne kráva: 

˝A pusinka na rozloučenou nebude?"

 

 

A přidám ještě jeden kreslený

Tak snad jste se pobavili a přeji všem hezký suchý únor.

 

Hudlenka

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články