Dámy, sdílím pro veselou náladu,
smutku už bylo dost
Jsem žena.
Nečtu žádné návody, zkouším knoflíky tak dlouho, až to vyjde..
Nepotřebuji alkohol, abych se ztrapnila. To zvládnu i bez něj!
Kdybych byla ptákem, věděla bych zcela přesně koho poseru jako prvního!
Nejsem náladová, jsem „emočně flexibilní"..
Nemám žádné vady! Jsou to mé speciální efekty!
Ženy musejí vypadat jako ŽENY a ne jako otapetované kosti!
Odpouštět a zapomínat? To nepůjde, nejsem ani Ježíš, ani ještě
nemám dostatečně rozvinutého Alzheimera..
My ženy jsme andělé a pokud nám někdo odlomí křídla, letíme dál - na koštěti!
Na mém náhrobku bude nápis: "Co čumíš tak blbě?
To víš, že bych raději ležela v přírodě!"
Ano, to jsme MY ŽENY, jsme jedinečné!
Všem perfektním a veselým ženám, které chodí na tento magazín.
Ať je nám jen dobře.
Hudlenka
Když jsem neposlouchala
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...