Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Donesl internet...

Co napsali hudebníci o lásce?

Tuto větu od Johna Lennona bych si nechala vytisknout

na své svatební oznámení *heart* (hudlenka)

 

Všimli jste si někde, že většina textů písní je právě o lásce,

ať už šťastné,

nešťastné či romantické.

Láska je námětem většiny z nich.

A většinou vzniknou krásné písničky...

  Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. —  Kurt Cobain Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě. —  John Lennon (tento citát mi vždy vhrkne slzy do očí...)

Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe.

—  John Lennon  

 

Láska je odpověď. 

—  John Lennon

Hudba je nejsilnější formou magie.

- Marilyn Manson   

Posledního autora zrovna nemusím, ale i on má pravdu.

Hudlenka  

 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články