Nesnaž se utéct, čas si tě chytí,
vlasy ti protká stříbrnou nití,
předá ti radost i zklamání z lásky,
a pak ti na tváře nakreslí vrásky.
Zbytečně vzdoruješ, marníš své síly,
každý z nás jednou dojde k cíli,
nesnaž se změnit to co už nejde,
ze všeho špatného dobré vždy vzejde.

Neexistuje na život dokonalý návod,
vždyť ale přece neběžíme závod,
žij tady a teď, život je krátký,
postupuj vpřed a nedívej se jen zpátky.
Neboj se ničeho, jdi klidně spát,
stane se to, co se má stát,
tento zákon platí pro každého z nás,
všechny nás jednou dožene čas.
Není snadné v něco věřit, něco si přát a o něčem snít,
když je všechno kolem úplně jiné..
Není snadné znovu důvěřovat a někoho milovat,
když jsi poznal bolest a zklamání v srdci..
Není snadné žít život v lásce,
když je na každém rohu zlost a utrpení..
Není to snadné..
Není..
Ale když přestaneš v životě snít, věřit a milovat..
...přestaneš i žít.
Hudlenka








Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...