Je to rok, co celý svět bojuje s Covid-19. A protože jsme národ vtipný,
mám tu pro pobavení pár vět s coronou souvisejících.
1) Ještě štěstí, že pandemie nepřišla před 15. lety, zůstali bychom doma
zavření jen s Nokií 3310.
2) Odtranila jsem rohožku před dveřmi s nápisem Welcome. Proč bych měla lhát?
3) Ráda cestuji, právě jsem se vrátila z hlavního města bytu - z kuchyně.
4) Mám problém, mám co na sebe, ale nemám kam si to vzít.
5) Právě jsem se chystala, že začnu běhat, když mi do toho přišla karanténa :-)
6) Když přijde další vlna corony, musím ji trávit s té samé rodině, co předtím?
7) Dnes jsem si povídala s větví pod oknem. Cítí se velmi zlomená.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...