Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dokument

Co děláte ve volném čase? Koukáte na TV? Já kromě seriálů miluju dokumenty. Nejraději mám o Starověkém Egyptě - faraoni, vykopávky, život. Pak i Řecko, mucici nástroje minulosti. Vždy si to uložím na potom a pak se večer od toho nemůžu odtrhnout. Kromě tohoto sleduji i vyšetřování masových a sériových vrahů, jejich myšlenky a tak. To je asi divná záliba, co? Nebo 3 případy o úmrtích mladých holek. Jinak ráda sleduji kriminálky (tedy seriály). Úplně nejvíc sběratelé kostí či Rizzoli...                        A co sledujete vy? Máte někdo taky takovou zálibu? Nebo jsem ten šílenec jen já?              *heart* Je to takový krásný pocit, když jen tak můžu zapnout TV a takzvaně 'vypnout'. Jinak kromě televize taky ráda luštím sudoku nebo křížovky. Nebo čtu a tak. TV zapnu, když nechci zapnout mozek :D

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články