Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dnešní překvapení

To si takhle dělám oběd na další den, abych nemusela vařit. Začne mi pípat telefon...  Měla jsem chvíli čas, tak koukám a říkám, že někdo mě někde označil a i mi píše. :D Já úplně zapomněla na nějaké soutěže, že bych mohla vyhrát. Když jsem si to přečetla, skákala jsem radostí... Já byla vybrána na jednom profilu jako semifinalistka a nakonec jsem to vyhrála. *heart* Na instagramu soutěžím už minimálně rok... Nikdy jsem moc štěstí neměla... To spíš mám štěstí na testování...  No a co jsem vyhrála? Mikulášskou nadílku pro maličkého... Ovocné kapsičky, křupky, mlíčko, vlhčené ubrousky... Pěkně to dostane k mikuláši...  Mám radost :) první výhra a hned tohle... Bude mít super dárek a na pár dní zásoby :)  Jinak jsem s tím tak nějak nepočítala... A slečna hned psala, aby se to stihlo, takže během pár minut hotovo *heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články