Dneska se mám skvěle, vstávali jsme sice brzy, ale pak jsme si lehli... Navštívili babičky a tak nějak si celý den užili. Mimo jiné jsem si stihla zkontrolovat weby, kde mám přivýdělek a světě div se přemýšlím že se zase podívám, jestli nějaká firma nabízí práci z domova :D
Také si uvědomuji, že mi ještě chybí připravit se na Vánoce :D snad to všechno stihnu včas tedy... Mezitím co uspávám přemýšlím také o tom, jestli neuspávám sebe... :D chce to asi kafe...
U čtvrtého kafe budu přemýšlet, jakým způsobem upravím svůj blog, abych to zaměřila na psaní článků... No, vypravím tam o přivýdělku, tak to dám mezi to (hlavně nenápadně).
Do toho si píšu, co ještě musím koupit (naštěstí dárky mám).
Jestli pak potřebuji balicí papír?
Co si pustím v TV?
A ještě domácí práce :D
A uspat :D :D :D je toho najednou v mozku až až...







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...