Víte, jeli jsme dneska k doktorce, autem. Nezajímala mě cesta, hudba - to jsem vypouštěla, jak kdyby to tam nebylo. Koukala jsem se na stromy... Přes noc trochu nasněžilo, mrzlo a ty stromy byly bílé. Vlastně si ani nepamatuji, kdy jsem se na to koukala takhle a měla z toho takovou radost. To jsem byla malá. Školka? Asi ano *heart* A vlastně jsem se přistihla u toho přemýšlení... Jsem už stará? A jsem tak moc stará? Anebo jsem si takový krásy nikdy nevšimla? Že by se ve mě něco probudilo?
Netuším. Nicméně to bylo krásné. Možná za to může i fakt, že nikdy takhle bílo nebylo... Ikdyž mráz nemám ráda tak je to pěkný... Pěkný by to bylo na Vánoce... Ale teď skoro v únoru? Myslím že počasí si z nás dělá šoufky :D My jsme tu sníh za celou dobu neměli a teď ten krásný poprašek...
A co vy a sníh?







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...