Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Deník matky 10

Je polovina prosince, musím všechno připravit a sehnat na Vánoce. Tedy jen pár detailů. Jinak vše mám už... Stromeček plánuju udělat až na Štědrý den, na ráno. Matýsek šel spinkat. Mě to nedalo a šla jsem sundat stromeček z obrovské skříně, kdy jsem stála na knížkách. Nakonec jsem ho postavila ještě ten den. Dala dohromady stromeček, dát tam světla a koule (stříbrné a fialové). Zkusila zapnout a byla to nádhera... No a asi po čtyř nebo šesti dnech jsem našla dopis z DM. No a tam byly 2 vločky, tak jsem je tam musela přidat (to bych nebyla jinak já). A ty vločky tam jsou dodnes (ano, ještě jsem to neuklidila). Další dny... Pod stromečkem Matýsek dostal dost. Největší radost měl z bazénu s koulemi a autíček... U babičky měl autíčka a lego, největší radost také... Teď je to lego všude možně, jen ne v krabici :D

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články