Je polovina prosince, musím všechno připravit a sehnat na Vánoce. Tedy jen pár detailů. Jinak vše mám už... Stromeček plánuju udělat až na Štědrý den, na ráno.
Matýsek šel spinkat. Mě to nedalo a šla jsem sundat stromeček z obrovské skříně, kdy jsem stála na knížkách. Nakonec jsem ho postavila ještě ten den. Dala dohromady stromeček, dát tam světla a koule (stříbrné a fialové). Zkusila zapnout a byla to nádhera...
No a asi po čtyř nebo šesti dnech jsem našla dopis z DM. No a tam byly 2 vločky, tak jsem je tam musela přidat (to bych nebyla jinak já). A ty vločky tam jsou dodnes (ano, ještě jsem to neuklidila).
Další dny... Pod stromečkem Matýsek dostal dost. Největší radost měl z bazénu s koulemi a autíček...
U babičky měl autíčka a lego, největší radost také... Teď je to lego všude možně, jen ne v krabici :D







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...