1)kazení denní rutiny - ať je to ex nebo babičky a tak... Každého štve, že někdo vám kazí to, na co je dítě/matka zvyklý... Tohle určitě zná každý člověk, vlastně to by naštvalo každého.
2) bordel ve městě - každého štve bordel. Obzvláště, pokud se to nachází na dětských hřištích. A už jste někdy narazili na injekční stříkačky na pískovišti či na dětském hřišti? To je pak pocuc. No a nejhorší je, když bydlíte ve městě, kde jsou na každém kroku. Takže vlastně nemůžete jít s dětmi skoro ani před barák. Ani nikam.
3) střepy z flašek - máte kočárek s nafukovacími koly? A máte vždy po víkendu střepy všude? Pak nesmíte zahrnout na střepu. No a co když ho neuvidíte? Pak to udělá bum a celý náklad vezete svým způsobem na sobě. A každého to štve. Ti šikovnější si tam dají záplatu (na duši). Ti min šikovný si musí objednat kolo nebo duši od toho, od koho mají kočárek...







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...