Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Co jsem hrála jako malá

Pamatujete si, co jste hráli jako malé děti? Já si pamatuji, jak jsme hráli deskové hry, jak mě učili hrát žolíky. Jak táta přinesl počítač a první hra :-D Tedy první hry byly gothic a soul reaver. Měli jsme to s tátou super rozdělený. Já jsem měla raději gothic a on soul reaver. No, ale dokázali jsme si o tom hodiny povídat. A dokážeme to i teď. K těmto hrám se vrátím zase jindy, v jiném příspěvku. Jinak jsem milovala člověče nezlob se a žížaly a žebříky. Jednou se nám podařilo ty hry polejt. Mamka přes večer namalovala člověče nezlob se i hady a žebříky. Ty hady a žebříky udělala podle sebe. Bylo toho tam víc, takže to bylo těžší a napínavější. Úplně jsem milovala, když někdo stál na čísle 98, měl hodit dvojku do cíle a hodil jedničku. To se totiž sesunul až dolů, na číslo 6. :-D ale naopak mě to naštvalo.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články