Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Chybí vám tu něco?

Trochu o superlativech, instantním sexu, věcí z "masa a kostí" a perfektních ŽENÁCH! Milé dámy,

web, který právě čtete,  doufám že ne čistě náhodou, ale zavítaly jste sem, protože se vlastně vracíte jako domů, je skvělý, jedinečný, báječný a prostě se pohybuje v samých superlativech. ALE! Vždycky se najde nějaké ale, že?

Dovolte mi jen takovou malou odbočku.

Navzdory věku, zkušenostem a použité ich formě, podotýkám a na vlastní čest prohlašuji, že většinu, resp. téměř všechny příhody v mém blogu popsané, jsem neprožila osobně – bohužel! Prostě jsem někde něco přečetla nebo zaslechla. Někdo, a ať si to každý pěkně rozmyslí (bacha, byla jsem v posilovně a mám svaly!), by mě nazval šmíráčkem :-) Já o sobě tvrdím, že umím dobře naslouchat a jedná se v tom případě o sebrané spisy – jako u B. Němcové (spisovatelka, politička je Miroslava).

Takže věci, které mi na zdejším webu chybí?

Nejdřív jsem uvažovala o sexu. Že ho tu je málo. Teda ne o tom in natura. Toho je internet plný, ale takový instantní. Nasypete něco do škopku nebo vany, hrneček jak na instantní polévku je malý, zalijete horkou vodu a je to. A ta představa, že po použití za stálého míchání vylejete obsah do WC (čti: hajzlu – dámy prominou) je možná ještě lákavější. Ale proč troškařit? Potřebujete nosiče na nákup? Sáhnete po krabičce se svalovcem. Je libo doprovod na párty? V balení vedle je dvojník Jamese Bonda ve smokingu. Potřebujete partu stěhováků nebo nějaké ranaře na urovnání nesrovnalostí? Obsah větší krabice vsypete do zahradního bazénku a už tu máte bandu namakanců, ochotných splnit každé vaše přání, ještě než ho vůbec vyslovíte. Uznejte, dámy, že by to nebylo marné – čas od času, někdy …

Na druhou stranu....stále je to instatní. A já raději věci z "masa a kostí". Raději ty reálné.

A těch reálných věcí a příběhů jsou ŽENY s.r.o. plné a to je moc fajn. Marně tedy přemýšlím, co  mi tu vlastně ještě chybí a na nic nemohu přijít. Jak říkám, ŽENY jsou prostě dokonalé :-) Naleznete tu recepty, rady a zjistíte, že na nic vlastně nejste samy, protože všechny jsme na jedné lodi ... a můžeme jen doufat, že to není Titanic – ha ha :-)

Konec dnešním úvahám, svou dnešní dávku čtení na ŽENÁCH mám za sebou a teď zase honem do práce. Ať se mám a co těšit zítra :-)

Vaše teta Eva

Zdroj foto: Pixabay.com

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články