Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Čápi na komíně

Každý rok netrpělivě očekáváme přílet čápů. Poslední roky je to však nejisté. V březnu se objevil první čáp a my měli radost. Jenže si den dva odpočinul a odletěl. Asi za týden přiletěl jiný a situace se opakovala. Byli jsme z toho smutní a už jsme nevěřili, že byto mohlo dopadnout dobře.Pak přiletěl čáp a my s nadějí vyhlíželi samičku.  A SVĚTE RADUJ SE, PŘILETĚLA A HNED SE POJÍMALI. Zřejmě se nepodařilo snést vejce a čápi odlétali. Jeden nebo oba a stále častěji OBA!. Pojímali se mnohokrát, ale nic. Tak odlétají skoro na celý den, ale co je hlavní...vracejí se! Každé ráno se díváme, zda jsou oba čápi na hnízdě a večer to samé. Tak snad letos zůstanou, my se budeme dívat a příští rok se vrátí a budou mít k naší i jejich radosti mláďátka. Spolupracujeme s ornitologickou stanicí a bylo nám řečeno, že pokud jsou to mladí čápi tak s velkou pravděpodobností se příští rok vrátí.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články