Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Brucelóza

Tak jsem teda znechucena že to musím napsat i sem! Dočetli ste se o té nemoci co sem byla dovezena z východu a spíše z některých oblastí afriky? Není to trošku podvíné že zrovna když tu máme tu vlnu uprchlíků se k nám něco takového dostane? Vůbecc se mi teda nelíbí, že se můžeme nakazit od králíků, nebo divočáků, když půjdu do lesa na houby s dětma... A hlavně že je sem pouštíme ve velkém. EU nám něco nařídí a my skáčeme jak oni pískají. Tak trochu přemýšlím,, jestli nám vůbec ta EU v něčem pomáhá, vůbec totiž nepřemýšlejí nad důsledky, které nastanou když si je sem všechny vpustíme, teda některé už samozřejmě nastaly... Co se ještěš musí stát abychoím otevřeli oči a udělali přítrž tomuto absurdnímu rozhodnutí?   Mimochodem mluvím o Brucelóze... Přečtěte si jak moc je nebezpečná, doufám, že se s tím teda nesetkám!

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články