Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

AŽ JÁ BUDU VELKÁ

        Taky si to vybavujete? Jeden z nejpraštěnějších a nejprvnějších, holčičích snů.Část dětství prostě sníme o dospělosti. Co budu až budu....jak budu...kde budu...a tak podobně. Nevím o čem přesně sní kluci, ale holky o tom, že si budou jednoho dne obouvat boty na podpadku a taky si budou malovat pusu.... Chci jen vyzdvihnout takové to holčičí "až budu velká ", které je plné čokolády k snídani, obědu i k večeři. Protože až budu velká, tak prostě všechno smím. Žádné vstávání do školy, ale chůze na podpadcích a objevování světa velkých holek. Kdeže by nás napadlo, že  všechno to, nač jsme se tolik těšili a o čem jsme snili, je vlastně o tolik, tolik nudnější než byl život dítěte plný princezen, rytířů a draků. Zkuste si zavzpomínat na svoje dětské sny. O čem byly? Nešel by některý realizovat a užít si ho? Zatím pa, jà jdu povečeřet čokoládu*smile**smile**smile*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články