Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

2. technika od Dany - Moje dlaně

Mějte se rády 

Co si o sobě myslíte? V čem jste úžasné a v čem ne? Je něco, co chcete změnit? Doplňující video k eBooku "Sebejistou ženou krok po kroku" vám ukáže, jak se jednoduše "otestovat" a zaznamenat si, jak se vlastně vidíte. Až si napíšete seznam, doporučím připsat si k těm negativním zápiskům poznámku, kde jste k tomu tvrzení přišly. Třeba není vůbec vaše, jen jste si ho vypůjčily od okolí. :-) Tak mu ho máte možnost zase vrátit :-D A jak jste dopadly? Máte víc pozitivních nebo ještě převládají ty negativní myšlenky o sobě?
MĚJTE SE RÁDY a třeba se dnes za něco pochvalte. :-D;-)
www.sebejistazena.cz

Zdroj foto:Pixabay.com

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Když jsem neposlouchala

Související články