Dnes ráno se zde objevil recept od Nely Vávrové, který mě ihned zaujal svou jednoduchostí.
https://zenysro.cz/blogy/recepty/svacinka-z-mrazeneho-jogurtu/
Ihned jsem se pustila do přípravy, jen jsem použila jahodový SKYR, chia semínka,
hroznové víno a plátky mandlí. Prostě to, co bylo doma.
Dala jsem do mrazáku a k odpolední kávě jsem vytáhla zcela zdravou zmrzlinu.
Od manžela jsem dostala pochvalu.
Díky Nelo, tohle se fakt povedlo.
Foto: Lenka Hudečková










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...