V sobotu dne 5.2. jsme si nenechali tuto příležitosti ujít a vyrazili na návštěvu Schwarzenberskeho paláce, který patří Národní galerii Praha.
Nejsem fanda expozic sbírek starého umění, ale přesto mě expozice zaujala.
Co mě více zaujalo a to vzhled paláce, interiér, kachlové kamna. Myslím, že je právem budova označována jako perla renesančního stavitelství.
Celá budova je do tvaru T. Nejde si nevšimnout sgrafitové výzdoby paláce. Doporučuji kdo má rád výhledy. Z tohoto paláce jsou výhledy srovnatelné i možná lepší než místních rozhleden.












Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...