Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Sobotní odpoledne

Na dnešní odpoledne jsme se domluvili s přáteli, že dojdeme k nim na zahradu a ugrilujeme si kuřátko. Dost jsem se těšila, protože takové kuře jsem naposledy měla před dvěma lety, taky u těchto lidiček. Vloni nám společné odpoledne nějak nevyšlo, a letos jsme tam již jednou grilovali sýr a zeleninu. My jsme donesli kuře, chléb a pití, domácí dodali zbytek, ale hlavně zázemí. Vždy si máme s Jarkou a Pavlem co povídat, obdivujeme jejich krásnou zahradu a nikdy neodcházíme s prázdnou. Minule jsme dostali okurky ze skleníku, kopr, dneska pro změnu hromadu paprik. To je jiná chuť a vůně než ze supermarketu. Odpoledne bylo dost teplo, ale seděli jsme pod střechou a šlo to; sem tam se zvedl vítr. Nebyla nám ani zima, ale ani vedro. Kuře jsme po dvou hodinách sundali z vidlice, rozdělili ho na čtvrtky a my s Jarkou jsme si daly jen zelný salát a mužští i chleba a nealko pivo. Kolem páté jsme se zvedli a šli domů. Dobře jsme udělali. Kromě nás se zvedl i vítr, že venku lítalo vše, co nebylo přibité a nyní (19,00 hod) leje jako z konve. Nevadí, jíž jsme vykoupaní, a těšíme se do pelíšků. Díky, přátelé Foto: Lenka Hudečková

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články