Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

S vnoučkem na farmě

Již vloni jsme objevili kousek od Plzně Farmu U Toma, která funguje od roku 2021. Areál je vhodný pro děti všeho věku, kromě spousty zvířátek a kontaktních koutků zde jsou pískoviště, dětské domečky, trampolína, svět skřítků, možnost svést se na poníkovi. Mají tu i osvěžovací pás, který jsme v tom vedru ocenili. Zvířátka známá i neznámá, což se dětem moc líbí. Můžete se napojit i najíst, díky stánku s občerstvením, opéci si špekáček, tentokrát jsme měli v nabídce buřta z udírny, a že moc chutnal. V letošním teplém létě asi i lepší varianta než opékání vlastními silami. Pořádají se tu dvě krmení zvířátek denně, spojená s výkladem, který byl i pro našeho tříletého vnoučka přínosem. Děti si mohou samy i krmení v některých výbězích vyzkoušet. Taktéž i dojení kravičky nebo kozy, což Vojtu velmi zaujalo. Tato zvířátka jsou jen makety :-) Za mě paráda. Nemáte s kým jít? Přijďte sami, můžete zde relaxovat u jezírka s vodopádem. Na mnoha místech jsou lehátka. Spousta laviček. Byli jsme s Vojtíkem minulý týden a on je z parku nadšený. S dědou si vyšlápli i na Pískovou horu. Text a fota: Lenka Hudečková

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Recept na dokonalý letní večer? Film, fotbal a stůl plný dobrot

Související články